wyszukiwarka zaawansowana
suma: 0,00 zł do kasy
SURF SERWIS
 

SURF SERWIS

Każdą usługe
SURF SERWISU
UZGADNIAMY
OSOBIŚCIE

 

ABCSURF to sklep stacjonarny oraz internetowy, znajdą Państwo u nas sprzęt oraz odzież w takich kategoriach jak rowery, snowboard, narty, kitesurfing oraz windsurfing.

Kompleksowo prowadzimy serwis poszyć latawców, tub, żagli, olinowania itp.

 

KITESURF SERWIS

POSZYCIE LATAWCA

Rozdarcia, wzmocnienia, wymiany brytów. Dzięki wysokiej jakości materiałomnaprawimy każde uszkodzenie poszycia lub wymienimy zużyte elementy na nowe

TUBY / BALONY

Nieszczelna tuba lub pęknięta? Dzięki specjalistycznym klejom lub zgrzewarce jesleśmy w stanie szybko naprawić niewielkie uszkodzenie. Jeżli tuba nie nadaje się do naprawy zamówimy oryginalną tubę do dowolnego latawca.

ZAWORY / WENTYLE

Sparciałe, nieszczelne, wyrwane. Wymienimy każdy wentyl lub zawór w dowolnym systemie i latawcu.

SPRAWDZANIE SZCZELNOŚCI

Latawiec traci ciśnienie, nie do końca wiesz dlaczego? Często jest to bardzo małe, a odnaleźć przy szczegłółowym sprawdzeniu szczelności.

OLINOWANIE

Skracanie linek, przeszywanie, dorabianie na zamówienie. Używamy najwyższej jakości włoskiego olinowania, które na chwilę obecną jest bezkonkurencyjne. Pękła linka w twoim barze? W szybkim czasie dorobimy Ci nową. Bloczek przetarł olinowanie latawca? Również pomożemy!

TRYMOWANIE

Delikatnie musisz zaciągać cały czas bar? Latawiec przepada bądź dziwnie się zachowuje? To kwestia odpowiedniego trymu. Dzięki naszemu doświadczeniu przywrócimy fabryczne właściwości zestawu.

CZĘŚCI / AKCESORIA

Niewielki stoper, delikatny bloczek, pływak czy kawałek plastikowej rurki – często brak tego uniemożliwia nam korzystanie z całego zestawu. Posiadamy na miejscu duży wybór wszelakich części do barów i latawców. Krętliki, bloczki, knagi oraz cała reszta niezbędnych akcesoriów.

POMPKI

Zatarty tłok, uszkodzony wąż lub manometr, nie zawsze oznacza to zakup nowej pompki. Odwiedź nas i zobaczymy co da się zrobić.

WINDSURF SERWIS

ŻAGIEL / BRYTY/ XPLY & MONOFILM

Żagiel wypalony słońcem, wykruszony bryt czy katapa, uszkodzić żagiel nie jest trudno. Posiadamy odpowiednie materiały by przywrócić Twojemu żaglowi dawny blask. Wymieniamy całe okna zarówno monofilmowe jak i X-PLY czy dakron.

KIESZEŃ MASZTOWA

Poszarpana kieszeń, rozerwana od pękniętego masztu, uszkodzenia z przechowalni. Z pewnością nie można tego ignorować. Posiadamy odpowiednią maszynę oraz nici by to wzmocnić lub naprawić.

WZMOCNIENIA DAKRONY

Przeszyjemy wszelkie wzmocnienia, dołożymy nowe jeżeli fabrycznie ich nie było. W transporcie zniszczono Ci quiver? Pomożemy!

CZĘŚCI I AKCESORIA

Odpowietrzniki, wszystkie śruby, podkładki do palety czy US-BOX. Wszystko to znajdziesz u nas na miejscu.

 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl