wyszukiwarka zaawansowana
suma: 0,00 zł do kasy
22253100000154_1[1].png
 • promocja

Snowboard Burton 2021 Day Trader

Cena: 1 553,30 zł 2 219,00 zł 1553.30
ilość - +
Producent: BURTON
Kod produktu: B21 222531-000
Dostępność: na wyczerpaniu

Opis

Snowboard damski Burton Day Trader

Deska Burton Day Trader podniesie poziom twoich umiejętności dzięki wszechstronnemu, surfowemu profilowi, który doskonale czuje się w każdym terenie. Deska ta została stworzona we współpracy z ekspertką od freeride'u - Kimmy Fasani. Posiada lekko poszerzony dziób oraz kierunkowy profil, dzięki czemu równie dobrze zachowuje się w świeżym śniegu, jak i na wyratrakowanym stoku. Profil Directional Flat Top zwiększa stabilność i kontrolę, a wcześnie wznoszący się nose ułatwia surfowanie w puchu oraz zapewnia swobodę jazdy godną rockera. Dodatkowe rozwiązania, takie jak ekologiczny certyfikat drewna FSC™ oraz przyjazna dla środowiska żywica Super Sap®, gwarantują, że deska będzie przyjazna nie tylko dla ciebie, lecz również dla całej planety.

Do montażu klasycznych wiązań (4x4, Minidisk) na deski z systemem Channel potrzebne są specjalne śruby M6 x 13 mm, które nie są częścią opakowania. Używając klasycznych śrub podczas montażu wiązań możesz nieodwracaolnie uszkodzić twoją deskę. Śruby znajdziesz w zakładce Dodatkowe produkty.

Wygięcie

 • Directional Flat Top - podobnie jak w przypadku klasycznego wygięcia Flat Top, również Directional Flat Top jest na ogół płaski, z wyjątkiem podniesionego nose, który ułatwia jazdę w głębokim śniegu.

Shape i Flex

 • Directional (12mm Taper) - tappered oznacza, że nose jest szerszy od taila a sidecuts nie są symetryczne. Taka kombinacja pomaga płynnemu, stabilnemu przebiegowi jazdy przy wysokich szybkościach, bez wysiłku i nawet w głębokim śniegu.
 • Twin Flex

Rdzeń

 • SuperFly II 700G Core (rdzeń utworzony z lżejszych i twardszych materiałów drewnianych, co zapewnia najlepszą kombinację właściwości jezdnych)
 • Dualzone EGD - na nose oraz tail deski w dwu strefach znajduje się drewno ułożone prostopadle do reszty rdzenia, wzmacnia to krawędź i daje więkzsą siłę.
 • Squeezebox - profilowany rdzeń dla łatwiejszej obsługi, większej mocy i popu. Integracja włókien węglowych z profilem Classic Squeezebox stworzyła najmocniejszy rdzeń. Włókna węglowe wzmacniają nose i tail deski, zapewniając szybką reakcje.

Kolejne technologie i udoskonalenia

 • Spiekany ślizg Sintered WFO, laminowanie triaksialne dostosowane do potrzeb kobiet
 • The Channel - kompatybilny z wiązaniem. The Channel daje maksymalną kontrolę nad postawą na desce. Jest w pełni kompatybilny z technologią EST i 3D i pozwala zamontować wiązanie na snowboard w dowolny sposób, wystarczy obrócić i przesunąć wiązanie właśnie tak Ci potrzeba.
 • Pro-Tip - redukowana grubość nose i tail obniża masę i poprawia ruchliwość.
 • Infinite Ride - eksklusywna technologia marki Burton daje maksymalny pop i siłę. Polega ona na tym, że deska po przebudowie włożona jest do maszyny symulującej warunki jazdy. Maszyna analizuje zachowanie deski i pokazuje miejsca do udoskonalenia. Wynikiem jest wyważona i przewidywalna deska od pierwszego dnia, sezon po sezonie.
 • Super Sap Epoxy - produkowany z żywicy by minimalizować negatywny wpływ na środowisko naturalne.
 • Frostbite Edges - krawędzie pod wiązaniami są lekko rozszerzone by mocno trzymały w twardych, lodowych warunkach. Frostbite Edges stworzone są do trudnego terenu. Silne i figlarne, zależy czego akurat potrzeba.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl