MONTANA SKI-SERWIS

MONTANA SKI Serwis RoffB Serwis WINTERSTEIGER Siła wypięcia wiązań
BOOTFITTING Dopasowanie butów Uzupełnianie ślizgu Laser 30  Smarowanie na podczerwień             CENNIK       

 

Nowość w ABCSURF to nowoczesny robot, który wykonuje pełny zestaw funkcji serwisowych:
- szlifowanie ślizgu z nakładaniem struktury dla różnych rodzajów nart, w tym sprzętu dedykowanego dla sportów narciarstwa wyczynowego,

- szlifowanie wszystkich rodzajów nart od popularnych All Mountain, przez ekstremalnie taliowane narty slalomowe po szerokie typu Freeride i podwinięte z obu stron - Twin Tip,
- szlifowanie realizowane jest w ultranowoczesnej technologii Cristal Glide Finish by Montana of Switzerland,
- ostrzenie krawędzi nart taśmami ceramicznymi w zakresie 89-86⁰, zapewniające jednolity, idealny kąt na całej długości narty,

 


- tunning krawędzi nart od spodu metodą HTT - na kąt 0, 5⁰, dając idealne dopasowanie nart dla wymagań każdego użytkownika,
- spełnia w 100% potrzeby sportu wyczynowego, dając zawodnikom struktury identyczne z używanymi podczas zawodów Pucharu Świata tzw. Race Program, w tym przygotowanie i wyprowadzenie krawędzi do finalnej indywidualnej obróbki,- zaawansowana technologia umożliwia zastosowanie wszystkich struktur w tym lustrzanych np. „choinkowych”,
- zapewnienie w 100% powtarzalności przygotowania nart, systematycznie serwisowane narty na tej maszynie dają zawsze takie same odczucia na stoku.

Robot SKI SERVICE Montana w ABCSURF.PL from ABCSURF on Vimeo.

 

 

 

 

 

W naszym serwisie zwracamy szczególną uwagę na odpowiednie przygotowanie i dopasowanie sprzętu pod konkretną osobę. Nie tylko aby przyjemnie się jeździło czy żeby ułatwić drogę w robieniu postępów ale przede wszystkim aby zadbać o bezpieczeństwo klienta. Speedtronic renomowanej firmy Wintersteiger to wyspecjalizowany robot niezbędny do ustawienia siły wypięcia wiązań.


Po przeprowadzonym wywiadzie (umiejętności, wiek oraz cechy fizyczne użytkownika) montujemy nartę wraz z butem i wiązaniem w speedtronicu, po czym maszyna odpowiednio naprężając i naciskając na buta wylicza ustawienia tak aby dane wartości wiązania bezpiecznie wypinały buta. 


 

Po przeprowadzonym teście a następnie odpowiednim ustawieniu wiązań otrzymują Państwo wynik przeprowadzonych testów w postaci wydruku z informacjami potwierdzającymi prawidłowe ustawienie. Warto zadbać o to nie tylko z oczywistych względów bezpieczeństwa ale również aby posiadać odpowiednie dokumenty niezbędne do uzyskania odszkodowania w razie wypadku. Niektóre ubezpieczalnie honorują lub nawet wymagają potwierdzenia aby wykluczyć winę źle ustawionego sprzętu. 

Do serwisu nart i snowboardu zaliczamy również ostrzenie krawędzi wraz z regulacją kąta, smarowanie oraz polerowanie ślizgu. Wszystkie zabiegi na poszczególnych etapach przeprowadzane są po kilka razy tak aby efekt finalny nie zadowolił najbardziej wymagających klientów. Nasze maszyny renomowanej marki R off B uzbrajamy w najwyższej jakości papiery ścierne, wałki oraz smary.  

Bardzo ważną rzeczą jest odpowiednia wiedza i umiejętności, które pozwalają na serwis desek o specyficznych nowoczesnych kształtach krawędzi jak nieregularna linia: falowana - MagnaTraction/Gnu czy Frostbite - Burton.  
Ponadto nowe deski snowboardowe mają różne kształty rdzenia jak np Flying V, Camber czy  Vrocker. Aby deska zachowała swój oryginalny kształt niezbędny jest odpowiedni serwis na wyspecjalizowanych maszynach, w innym przypadku deska zostanie 'zjechana' na równo i wszystkie zastosowane technologie przepadną.

 

 

Jeśli Państwa deska posiada liczne głębokie rysy oraz ubytki niezbędne będzie przeprowadzenie procesu regeneracji ślizgu przy użyciu specjalnych rozgrzanych materiałów, które wnikną w zepsutą strukturę a następnie zastygną aby utworzyć nową warstwę ślizgu. Do tego procesu używamy ręcznej maszyny oraz dużego robota LASER 30, który został uzbrojony w specjalne żelazko i szyny do automatycznego nakładania nowej warstwy ślizgu. 

 


-----

Kolejna usługa w ofercie ABCSURF to maszyny do rozpychania buta. Idealna rozwiązanie dla każdego, kto cierpi podczas jazdy w swoich butach narciarskich. Nasza maszyna dzięki zastosowaniu specjalnego stalowego kopyta wraz z punktowym zaokrąglonym szpikulcem potrafi wycisnąć dodatkowe miejsce w konkretnym punkcie (np na palec, piętę czy kostkę)  
Druga z maszyn to zaawansowany system naświetlania, które rozgrzewa skorupę buta a następnie odciągania warstwy w odpowiednim miejscu tworząc tym samym dodatkowe miejsce wewnątrz buta.

-----
NOWOŚĆ 
superfeet bootfitting!


ABCSURF zaopatrzyło się w specjalną innowacyjną maszynę do bootfitting'u! Nasi pracownicy po kursach doszkalających w temacie bootfittingu są w stanie dopasować każdego buta do każdej stopy.

 ------

Nowość 2018!
_blank


Montana WAX Future
, maszyna do smarowania nart jak i snowboardu metodą bezstykową za pomocą podczerwieni! Dzięki odpowiedniej temperaturze, smar wchłania się głęboko w kapilarną strukturę zoli (ślizgu), dzięki czemu smarowanie jest znacznie wydajniejsze i nie istnieje ryzyko przegrzania ślizgu lub zatykania mikroporów.

----

Jeśli macie problem z wysokim podbiciem, halluksami, za długim palcem, wystającymi kostkami to zgłoś się do ABCSURF, a przy użyciu różnych maszyn przeprowadzimy cały proces customizacji i finalnie dopasujemy Twojego lub nowej buta z naszego sklepu dokładnie do Twojej stopy!

(Rozpychanie buta przy pomocy maszyny ULTRACAN UNIVERSAL czyli termiczne formowanie “CUSTOM SHELL”  oraz termiczne formowanie buta wewnątrznego za pomocą specjalnych piecy. (NORDICA, SALOMON, RIDE, BURTON, HEAD, ROSSIGNOL)  

 


CENNIK 

SERWIS NART I SNOWBOARDU W ABCSURF.PL
SERWIS PODSTAWOWY / CENA: 60zł 
równanie i ostrzenie krawędzi, smarowanie na gorąco, polerowanie, STRUKTURA MONTANA
NOWOŚĆ *(smarowanie na podczerwień + 20zł)
SERWIS ROZSZERZONY / CENA: 90zł

równanie i ostrzenie krawędzi, smarowanie na gorąco, polerowanie + REGENERACJA + STRUKTURA MONTANA

STRUKTURA SPORTOWA NA MASZYNIE MONTANA  / CENA 30-50zł do wybranego SERWISU
nałożenie struktury sportowej dedykowanej fanom szybkiej jazdy lub zawodnikom (Race Program)
INNE USŁUGI SERWISOWE
diagnostyka wiązań wintersteiger: 35zł / smarowanie: 25zł / smarowanie na podczerwień: 40zł
smarowanie ręczne: 35zł / 
montaż wiązań: 15zł
wklejanie ubytku ślizgu 30-80zł / tuning krawędzi laminatu deski 15-20zł
NOWOŚĆ *(smarowanie na podczerwień 40zł)

 

--------

 NOWOŚĆ!Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszego profesjonalnego serwisu ale niestety nie ma możliwości dostarczenia sprzętu osobiście to nasza nowa usługa DOOR 2 DOOR snow service załatwi sprawę. Wystarczy zapakować sprzęt, wybrać rodzaj serwisu (lub poczekać na opinię naszego serwisanta) i czekać na naszego kuriera. Następnie po serwisie sprzęt odeślemy kurierem, ubezpieczoną paczką. Cała usługa to koszt serwisu i tylko 30zł za obie dostawy!

 

  

abcsurf.pl  +48 58 621 78 46 info@abcsurf.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl